Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík

Co jsou feromony?

Feromony jsou přírodní chemické látky, které v různé koncentraci produkuje každý z nás. Je to zásadní faktor, který určuje, jak jsme sexuálně přitažliví pro opačné pohlaví. Narozdíl od běžných vůní, které jsou zaznamenávány čichovými žlázami v nose, jsou feromony zaznamenávány orgány umístěnými v nosní jamce přímo pod nosem. Když tyto orgány zaznamenají feromony, pošlou zprávu do mozku, který začne stimulovat podvědomé zvýšení sexuální rozkoše. Naše feromonované parfémy obsahují vysoké koncentrace těchto látek, které Vám zaručí úspěchy nejen v přitažlivosti a sexuálním životě, ale díky těmto faktorům i pracovní a studentské úspěchy. Parfém lze zakoupit ve variantách pro muže i pro ženy.

Pro muže

Mužská esence se skládá z feromonových látek, kterými jsou androstenol a androstenon. Žena, která je vystavena koncentrovanému feromonovému pachu okamžitě vnímá Vaši sexuální přitažlivost. Stanete se předmětem jejího chtíče a budete pro ni neodolatelně přitažlivý, aniž by ona přesně věděla proč. FEROMON je triumf ve Vašich rukách před ostatními muži, kteří usilují o stejnou ženu jako Vy.

Pro ženy

Varianta pro ženy má stejně vysokou kvalitu a efekt jako jejich mužské protějšky. Skládá se z androstenolu a různých kopulinových látek. FEROMON pro ženy je nenahraditelná zbraň, aby přitahovaly muže. Můžete vzbudit touhu, kdy chcete a u koho chcete.

Chcete zvýšit svou sexuální přitažlivost?

Vědcům se podařilo izolovat a synteticky vyrobit steroidy, ze kterých se skládají lidské feromony. FEROMON vůně jsou vyráběny laboratorně a jsou 20x silnější než přirozené feromony lidského těla. Preparáty dokázaly svůj efekt ve vědeckých testech. Chcete vědět jak být úspěšný ve Vašich milostných vztazích? Co působí, že někteří mají silný sex-appeal a velký úspěch u žen zatímco jiným se moc nedaří? Obvykle každý posuzuje vzhled, stavbu těla, osobnost a další, ale existuje ještě mnoho dalších faktorů. Klíčem k úspěchu jsou feromony. Lidské feromony Vám mohou umožnit zvýšit Vaší sexuální přitažlivost, vystupovat přirozeněji a dosáhnout lepších výsledků ve Vašich vztazích s druhými. Jak jistě víte, tak se feromony vyskytují ve zvířecí říši, kde tvoří velmi silnou sexuální odezvu.

Jak používat feromony?

Stejně jako běžné parfémy. Můžete si je nastříkat na krk, paže, nebo jinou část vašeho těla.
Feromony můžete nosit kdykoli, když chcete zaujmout opačné pohlaví. Můžete jej ale používat i během každodenních činností. Pomůže Vám i při komunikaci mezi lidmi stejného pohlaví. Feromony tak můžete používat denně, abyste získali úspěchy v práci, ve škole, diskotéce, baru nebo jakékoli společenské události.

Jak feromony fungují?

Na rozdíl od běžných vůní, které jsou zaznamenávané čichem, jsou feromony zaznamenávané Jacobsonovým (vomeronasálním orgánem - VNO), který má tvar jakési trubičky a najdete ho v nose v blízkosti nosní přepážky. Tento malý orgán funguje jako senzor lidských feromonů. Je odpovědný za přenos molekul feromonů, jež jsou složeny z mnoha signálů a působí přímo na hypotalamus. Vonící „vzkazy" tak paralelně putují do rozličných částí mozku a ovlivňují tak naše chování. Feromony tedy vnímáme, aniž bychom o tom věděli.

Feromony vylučuje každý z nás. Problém je v tom, že tento proces nemůžeme vědomě ovlivňovat.Jsou vylučovány prostřednictvím kůže a kromě potu je obsahují třeba také sliny. I když jsou feromony součástí potu, samy o sobě bývají bez zápachu.

Výzkum feromonů

Ač byl VNO objeven před více než sty lety, vědci mu původně nepřikládali žádnou váhu a označili jej za neužitečný!!
Bylo to zřejmě proto, že lidský VNO je velice malý a skrytý, vyjma štěrbiny, jež vede dovnitř. Někteří z vědců usoudili, že tento orgán atrofoval a není funkční.
Před pár lety se ale tímto problémem začali zabývat vědci a došli k neočekávaným závěrům. Zjistili, že lidský VNO je plně funkční.

Jak k tomuto objevu došlo?

Profesoru Berliner od 50. let působil jako profesor anatomie na Lékařské fakultě v Salt Lake City v Utahu, kde se věnoval studiu vlastností látek z lidské kůže. A jak už to bývá, na svůj největší objev přišel úplnou náhodou. Zapomněl totiž baňku s extraktem otevřenou na svém stole v laboratoři a všimnul si změn svého chování - cítil se příjemně uvolněný a sebejistý. V návalu vědecké vášně udělal podfuk na své spolupracovníky - náhodně odložil další otevřené lahvičky a pozoroval své kolegy.
Nálada v laboratoři se nápadně změnila. Jindy nudní vědci se proměnili v příjemné, dobře naladěné lidi, kteří spolu dokonce koketovali. Sice už tehdy tušil, že udělal velký objev, ale nikomu to neprozradil. Věděl, že extrakty z lidské kůže mohou obsahovat lidské feromony, a teď už jen potřeboval objasnit složení látky, která přináší dobrou náladu a spokojenost se sebou samým. Teprve o rok později (když už byl příběh profesora Berlinera patentován), prozradil skutečné chemické složení parfémů - šlo o steroidní látky typu androstenů (pocházely od mužů a působily na ženy) a ženských estrenů (působících především na muže). Dva z androstenů byly už dlouho předtím známy jako kančí feromony a používaly se k usnadnění páření u prasnic.

Vůně feromonů

Účinná složka feromonu působí na podvědomé úrovni prostřednictvím VNO a nemá žádnou vůni. Nicméně nosná složka vlastního feromonu určitou pižmovou vůni má. Někteří lidé tuto vůni necítí vůbec, někomu je příjemná, jiní naopak tuto vůni popisují dokonce jako lehký zápach potu.
Tento pižmový odér mohou některé ženy v závislosti na kulturních zvyklostech, výchově, stavu a sensitivity, která souvisí s menstruací, vnímat jako nepříjemný a invazivní. 25% všech mužů není schopno tento odér vnímat! Většina žen ho ale vnímá velmi dobře.
Kouzelné zlepšení nálady a přitažlivost, kterou uživatelé popisují, je výsledkem aktivace speciálních orgánů, které se nacházejí v nosu a jmenují se vomeronasální orgány. Změna tedy není vnímána čichem jako smyslem.
Skutečný feromonový efekt se dostavuje podvědomě a není tedy potřeba, aby ostatní cítili pižmovou vůni. Je to jako podprahový vzkaz na páskách, které se používají pro autotrénink. Je tam zvuk, který slyšíte, který se ale ztrácí pod jinými zvuky na pásce.
Feromonový odér je přítomen, ale ve skutečnosti ho nevnímáte, právě kvůli vůni parfému a ostatním pachům.Vůně parfému se míchá s pachem feromonů a činí jej přijatelnějším.
Také pokud máte na sobě sexy parfém, probudí se u objektu Vašeho zájmu čichový smysl a ona se bude snažit zachytit Vaši vůni. Poté nastoupí feromony.

Doba účinku

Feromon účinkuje jen několik hodin po nanesení. Potom dojde k rozpadu feromonu a jeho účinek pomine. Ale charakteristická vůně nosné složky může být stále patrná po dobu i několika dní (v případě, že dané místo neomyjete).

Co získáte s feromony?

Feromony Vám dodají auru síly. Jako muže Vás udělají přitažlivějším, mužnějším. Budete zkrátka hřebec. To je dobrý způsob jak zaujmout většinu žen.
Osobnost „osamělého vlka" však může stydlivější ženy vystrašit. Pamatujte tedy, že musíte vyhlížet přátelsky. Musíte správně rozdělit nakolik být hřebcem a nakolik se chovat mile, být nápomocný a zábavný, jinak se budete k ženám dostávat jen těžko.
Lidé jsou rádi milováni. Lidé jsou rádi s těmi, kteří mají dobrou náladu. A především ženy často hledají někoho, jehož život je zaměřený pozitivně. Chemie je jen polovina obrázku, který o sobě dáváme ostatním. Lidé jsou složitější, společenštější a duchovnější než jiná zvířata. K dosažení cíle je potřeba víc než jen feromony. Kupte si dámské a pánské FM Group parfémy s feromony :)

Kam můžete pokračovat