Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík

FM Group - jistota výdělku!!!

O jakou práci se jedná? Co byste dělali?

Jsou 3 možnosti spolupráce.
První vám ušetří peníze, druhá vám vydělá pár stovek až tisícovek měsíčně navíc a třetí vám umožní pravidelný příjem v řádech tisíců až desítek tisíc.Společnost FM Group prodává zboží, které většinou běžně kupujeme - spotřební zboží! Díky kvalitě, nízké ceně a unikátnímu marketingu se FM Group rozšířila za 6 let své existence do 55 státú po celém světě.Produkty


Pokud si chcete produkty prohlédnout, můžete v katalogu produktů FM Group.Všechny tyto produkty lidé opakovaně kupují, protože je buď potřebují nebo chtějí. A ani krize tomu nebrání.

Jste-li muž a nezdá se vám, že jsou to produkty pro vás, možná není špatné si uvědomit, že je to obchod, který vám vydělá peníze a že vy toto zboží nemusíte prodávat, a přesto můžete vydělávat. Čtěte dále..., případně se podívejte na video, které o spulupráci pojednává.Možnosti spolupráce s FM Group


1.

FM Group nabízí možnost stát se registrovaným členem, čímž získáte doživotní slevu 30% na veškeré výrobky společnosti FM Group. Doručení objednávky je většinou do druhého dne na jakoukoliv adresu v ČR kurýrní službou, libovolný způsob objednávání. Většími nákupy získáváte další slevy a zajímavé dárky.


nebo


2.

Slevu, kterou jste získali registrací, můžete využít k prodeji. Kupujete za členské ceny, prodáváte za katalogové a rozdíl vám jde okamžitě do kapsy. Nejedná se klasický prodej, neboť zde máme všechno velmi ulehčeno díky vlastní domácí parfumérii FM Group - vzorkovníku parfémů spolu s katalogy, který je k registraci. Stačí lidem ve vašem okolí vzorkovník ukázat, k jejich radosti jim ho půjčit na den nebo dva domů a zpět se vám často vrátí i s objednávkou. Vzorkovník pracuje za vás! Stojí to minimum času!

Stěžejním produktem jsou parfémy, jelikož se jedná o parfémy, které jsou levné, lidé si je rádi kupují, neboť tím velmi ušetří a můžou mít více parfémů za cenu, za kterou by si běžně koupili jen jednu předraženou toaletní nebo parfemovanou vodu v parfumérii.


Nebo stačí dělat to, co už v životě děláme, ale mít z toho nadstandartní výdělky


3.
FM Group a obrázek peněz

Příklad: Od známého jste se dozvěděli novou informaci, třeba o nové pěkné a levné restauraci nebo výprodeji oblečení v obchodě, což bude dáno za příklad. Rozhodli jste se této informace využít a jít do obchodu pro zlevněné oblečení, o kterém vám známý řekl. Nějaké oblečení jste si koupili a jste určitě rádi, že vám o tom známý řekl, neboť jste výhodně nakoupili. Prodejci oblečení vznikl zisk. A představte si, kdyby se prodejce o tento zisk podělil s vaším kamarádem? Nebo s vámi, neboť vy můžete být tím, kdo se zmínil, jen tak mimochodem, přátelům o tom, že v tomto obchodě mají výprodej. A to není všechno, nejen, že by vám prodejce dal provizi ze svého zisku, ale ještě by vám poskytl slevu na další nákup! To byste určitě řekli svým přátelům, aby i oni mohli získat slevu a vy odměnu! A to je ono! Síla osobního doporučení je obrovská! Navíc FM Group má zboží levné, neboť je přímo od výrobce a tím se lépe prodává! Jeho cena není navýšena o částky za reklamu a marže pro velkoobchod a maloobchod. A díky tommu rádi klienti přivádějí nové klienty!

Důležité je, aby mělo zboží kvalitu, jinak nemá smysl ho dále doporučovat. A vždy když vaši přátelé nakoupí, na vašem účtu naskakují peníze, které se sčítají. Stačí dělat jen to, co už děláte, pochlubíte se a budete za to dostávat peníze! Nic neprodáváte, pouze šíříte informaci. Zboží si přátelé kupují přímo z centrály od výrobce a tím ušetříte i čas! Jedná se o reklamu na základě osobního doporučení. A to je ta nejlepší reklama na světě.


Jak to funguje v praxi.


Firmě doporučíte nového zákazníka. Tento zákazník (registrovaný člen) vždy, když nakoupí, firmě vznikne zisk a ona se s Vámi o tento zisk podělí podle přesně stanoveného marketingového plánu. A to doživotně. Komu uvěříte raději? Televizní reklamě nebo doporučení kamaráda? Informace předávaná z úst do úst v tom je obrovská síla, začne se šířit jako lavina. Není silnější reklamy, než doporučení našeho známého! Tyto zákazníky najdete ve vašem okolí. Nejde o oslovování cizích lidí, to by fungovalo hůře, neboť tam není z počátku důvěra. Z nákupů registrovaných lidí máte od firmy zprostředkovatelskou provizi - zisk 3% - 21% a posléze můžete dosáhnout i na podíly z celosvětového zisku FM Group a to až 8,5%, které FM Group přerozděluje mezi své úspěšné členy. A k tomu další desítky tisíc Kč jako bonusy na motivačních programech.

Někteří z členů, které doporučíte, si budou chtít také vydělat peníze a tak zboží budou dál prodávat a případně doporučovat nové zákazníky (členy) a vy budete mít zisky i z těchto nových členů, i když je sami ani nebudete znát.

Takto vytváříte distribuční síť, která nakupuje, a vy u toho fyzicky nemusíte být a přitom máte zisky. Dosáhnete tak pravidelného měsíčního příjmu, který není závislý na vaší aktivitě. Vyděláváte, i když u toho nejste! Tím si vyděláte během několika měsíců tisíce i deseti tisíce, záleží na vaší aktivitě. V tomto obchodě můžete vydělávat i statisíce, ale to už vyžaduje velkou píli! Ale je to reálné!


Pokud tuto myšlenku pochopíte, může vám to od základů změnit život k lepšímu!


Všichni jsme zákazníky určitých sítí, sítí mobilních operátorů, obchodů, restaurací, atd. a všude utrácíme peníze, ovšem teď máte možnost zůstat zákazníkem, ale zároveň vydělávat za něco co již děláte. Jen tomu budeme věnovat o trochu více vašeho času, abyste ho v budoucnu měli více a i více peněz.

Ja začít?

Buď nás kontaktujte nebo se zaregistrujte. Registrace u FM Group proběhne tak, že si objednáte jeden z těchto vzorkovníků, což je váš pracovní nástroj. Ten vám přijde domů i s veškerou dokumentací, včetně katalogů a k tomu i registrační formulář, který vyplníte dle informací, které vám pošlu na mail.

Pokud máte zájem o spolupráci, napište to do poznámek při objednání. V odkazu výše je několik vzorkovníků, ten malý za 350 Kč je vhodný spíše pro vlastní potřebu, z hlediska vašich klientů doporučuji kompletní nabídku parfémů za 1100 Kč. Ale vše je vaše volba. Pro lidi, kteří chtějí vzít spolupráci jako opravdový byznys, máme k dispozici i Superpack, který rovněž najdete v odkazu výše. Toto jsou jediné vaše investice do podnikání s FM Group. Není potřeba ŽL. Bez rizika, neboť půjčení vzorkovníku s katalogy vašim známým vám vždy zajistí, že se vám peníze velmi rychle vrátí a poté už jen vyděláváte, žádné další investice nemusíte dělat.

V běžné práci musíte několik let dřít, abyste udělali karieru, zde to zvládnete mnohem dříve a ještě s většími příjmy. Sami si budete určovat objem práce, čas, který tomu budete věnovat a místo vaší činnosti a tím i váš příjem. Sestavíte si svůj tým s lidmi, které máte rádi a kteří také budou chtít využít stejnou příležitost jako vy. Navíc na nic nebudete sami, se vším vám pomohu!

U FM Group se setkáte s velkým množstvím nových lidí, získáte nové přátele a díky tomu, že se budete setkávat s úspěšnými lidmi, můžete se od nich spoustě věcí přiučit a povede to k vašemu sebezdokonalování. Tito lidé vám s tímto obchodem pomohou, neboť na tom jsou finančně zainteresováni a vy je potřebujete, abyste byly úspěšní, aby jste nemuseli vymýšlet již vymyšlené postupy, které fungují těm nejúspěšnějším a oni vám se vším pomohli, abyste na nic nebyli sami! Pracujeme jako tým! Máme propracovaný systém práce, školící systém, který vám vše velmi usnadní a pomůže nejem v pracovním, ale i v osobním životě.

Tento obchod můžete dělat po celém světě.


Jedná se o podnikání (práci) na klíč, vše je prověřené, nic nemusíte vymýšlet.


Tímto způsobem obchodu podniká po celém světě více jak 70 milionů lidí, kteří dělají obrat kolem 2 biliónů Kč ročně. Nejpoužívanější je tento způsob podnikání v Japonsku a USA, kde je pomalu běžné, že lidé při svém zaměstnání dělají obchod na této bázi a snaží se dosáhnout finanční nezávislosti. 15-20% ze všech milionářů v USA je milionáři díky tomuto způsobu obchodu, neboť v USA to před cca 70ti lety vzniklo.

Nyní začíná bouřlivá fáze rozvoje, kdy se z velkého počtu lidí na celé planetě stanou buď klienti nebo distributoři v těchto systémech. Tento multimiliardový trh vstupuje i k nám a výhodou je, že je trh stále volný! A díky tomu můžete mít v budoucnu velké úspěchy! Rozvoj tohoto typu spolupráce a podnikání je nevyhnutelný! Dal už milionům lidí po celém světě finanční nezávislost. Dokonce množství známých osobností a vzdělaných lidí ho doporučuje jako podnikání, kde můžete s minimálním kapitálem vydělat hodně peněz a je též doporuřováno kvůli školícím systémům těchto společností, který Fm Group má určitě skvělý, jinak by tato společnost nemohla být tak úspěšná!

Co si budete moci říci v budoucnu? Budete vzpomínat, jak jste začínali, překonávali první potíže, jaké jste měli první zisky nebo budete přemýšlet nad tím, proč jste tuto příležitost nerozpoznali a propásli? Jen si neříkejte, že jste o ní nevěděli! Každý den toto odvětví vyprodukuje jednoho dolarového milionáře! Postupně tento systém začnou využívat i vaši známí a je jen otázkou, od koho se o něm dozvědí a kdo pak bude mít ten pasivní příjem! Je to váš život, záleží na vás, zda se chcete připravit o tuto příležitost a o vaše sny.

Přečtěte si takéProč začít spolupracovat s FM group?

Důvodů je více a každý si zvolí ten svůj hlavní


Každý má své sny, ale jen málokdo si je splní! Ať už je to nový dům, auto nebo jen nová pračka.

Jsou 2 druhy lidí.

Takovým lidem rádi nabídneme pomoc a můžeme slíbit, že každý kdo se budete řídit našimi pokyny ,bude vydělávat peníze! Vše je jen o kopírování práce těch nejúspěšnějších!

Velká časová flexibilita:


budete-li věnovat FM Group pár hodin týdně, přivyděláte si na nájem,
budete-li FM Group věnovat pár hodin denně vyděláte si na splnění vašich velkých snů.

Jsou lidé, kteří se u FM Group chopili příležitosti a dokázali během několika měsíců vydělávat statisíce, vytvořit si finanční nezávislost a stálý měsíční příjmem bez nutnosti pořád pracovat.
Je jasné, že se to nepovede každému hned, ale až za pár měsíců nebo let, ale pokud se budete snažit, budete mít své sny které vás budou dostatečně motivovat a nebudete o nich jen mluvit a přemýšlet, ale začnete pracovat pro svou budoucnost, aby jste si je splnili, můžete také dosáhnout velkých úspěchů a finanční nezávislosti.
Je lepší celý život pracovat a na jeho sklonku nic nemít nebo tvrdě pracovat pár měsíců, případně let a mít čas na svou rodinu a koníčky, aniž by finančně strádal?

FM Group

Firma FM Group je co do současnosti i historie nejdynamičtější kosmetickou společností na světě a proto zde má velké možnosti úplně každý. Ukažte mi firmu, která během 4 let své existence dokázala vytvořit oficiální pobočky, ve více jak 40ti státech světa? Web pobočky FM Group v Česku

To vše díky obchodnímu modelu s názvem MLM, kterým se v USA prodává 60 % všech výrobků. Za oceánem je běžné, že má každý svou práci a mimo ní si buduje svůj jeden nebo dva „byznysy“ a snaží se tím přivydělat, v lepším případě zbohatnout. Někteří úspěšně, jiní méně. Pomalu to začíná být běžné i v západní Evropě a je otázka času, kdy to bude běžné i u nás.

Důležité je, že s FM Group můžete začít vydělávat a přitom nemáte co ztratit.

Ukažte mi projekt, kde můžete podnikat, ale Firma FM Group vám tuto možnost dává.

Nikdy nebylo jednoduší zbohatnout jinak, než s MLM. Je to ideální rodinné podnikání!

Jak začít spolupracovat?

Než si přečtete text níže, doporučuji se podívat co je MLM.
A co o tomto systému prodeje říká nejznámější encyklopedie na světě Wikipedie.

Společnosti založené na podobném principu práce - Avon, Oriflame, OVB a jiné, zná každý.
Všechno jsou to světový giganti. Tím se pomalu stáváme také, neboť jsme sice mladá firma, ale máme lepší marketingový plán, způsob odměňování, vyšší provize a také možnost velkých výdělků u FM Group není podmíněna prodejem zboží a hledáním zákazníků!
Spolupracovat začnete tím, že se stanete členy FM klubu a už tím vyhráváte, neboť i kdyby se vám nedařilo vydělávat, získali jste cca 30% doživotní slevu pro vlastní potřebu na všechny produkty FM Group.

Budete mít možnost kupovat kvalitní parfémy se známými vůněmi, o které je v současné době velký zájem, který se stále zvyšuje s tím, jak značka FM vstupuje do všeobecného podvědomí.
Neboť poptávka po tomto typu zboží vzhledem k jeho nízké ceně a vysoké kvalitě je velká.
V ČR o nás ví pár tisíc lidí, ale je nás více jak 10 milionů, ve světě zná FM Group několik desítek tisíc lidí, ale je nás více jak 6 miliard! Vidíte, už tu obrovskou příležitost a možnosti?

Proto máte velkou šanci nemalou část tohoto, zatím volného, trhu získat jen pro sebe nebo své budoucí kolegy - ovšem každým dnem je věhlas firmy FM Group silnější, takže čím dříve začnete, tím dříve a snáz svého úspěchu dosáhnete.
Bojíte se nasycení trhu? Avon zná úplně každý a myslíte, že nevydělává miliardy?.

Pokud máte známé v zahraničí naskýtá se vám příležitost, o které v tuhle chvíli nemáte ani ponětí! Získejte doživotní provizi z jeho úspěšného nakontaktování! Kontaktujte nás a vše vám vysvětlíme.

Co pro spolupráci s FM Group musíte udělat?

Jedinou vaší investicí je nákup startovacího kufříku (vašeho pracovního nástroje) o 20 až 161 vzorcích parfémů za 350 až 1100 Kč a sepsání členské registrace, která vás k ničemu nezavazuje! Naopak, umožní vám spolupráci s FM Group a nákup všech výrobků o cca 30% levněji.
Cena této domácí parfumérie je cena výrobní a nikdo z ní nemá zisk.

Registrací získáte i oprávnění využít rámcové smlouvy s mobilním operátorem a volat si v rámci firmy a lidmi z vašeho okolí zdarma a neomezeně.

Pokud spolupráci s FM Group myslíte opravdu vážně, musíte chtít

Pokud to nemyslíte vážně nebo se vám to nepodaří, budete mít doma domácí parfumérii s doživotní slevou 30 % na nákup produktů FM Group, takže nikdo nemůže prodělat!

Jaké máte možnosti?


Aktivně stavím spotřebitelskou síť a s tím pomohu také vám. Je to jednoduché, ale efektivní!
Registrovat lze kohokoli po celém světě a tím si vytvořit síť spotřebitelů v zahraničí a zajistit si velmi rychle vysněnou finanční nezávislost.

Čím vyhráváme?


Pokud se vám naše možnosti zalíbili kupte si v katalogu produktů startovací balíček

Pokud chcete více informací, kontaktujte nás na info@parfemista.cz.

Pokud nejste stále rozhodnuti, doporučuji si přečíst nebo se aspoň podívat o čem jsou níže uvedené knihy, které vás utvrdí v tom, že tohle je šance na splnění svých snů a cílů!

Robert T. Kiyosaki: Škola byznysu
Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta, chudý táta

Více informací o těchto knihách naleznete zde.

Pokud nechcete naší šance využít, ale víte o někom ve vašem okolí, komu by se to mohlo líbit, dejte mu tu příležitost a může se stát, že vám za to bude časem velmi vděčný!

Práce je nám zábavou

Kam můžete pokračovat