Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík


Proveďte jednoduchou registraci u FM Groupa nakupujte veškeré zboží FM Group pro vlastní potřebu se slevou 30%. Jedná se o tzv. odběratelskou registraci, při které se stanete členem klubu FM Group. Sleva je určena pro vaši potřebu, potřebu rodiny a přátel. Pokud byste parfémy FM Group chtěli prodávat, podívejte se do sekce spolupráce.

Jak se registrovat u FM Group:


Stačí vyplnit členský formulář a poslat nám ho zpět.

Je několik možností jak to udělat:


1. Můžete formulář FM Group - stáhnout , vytisknout první 3 stránky, vyplnit, první kus oskenovat a poslat mailem na info@parfemista.cz a poté originál a jednu kopii doporučeně odeslat na adresu:


Pavel Martínek
Bryksova 947/21
Praha 9
198 00


Oskenování je jen pro urychlení registrace. Pokud na registraci nespěcháte, můžete nám formuláře poslat (doporučeně) rovnou poštou. Jak je výše uvedeno, poslat originál a kopii!

 

 


2. Poštou vám pošleme formuláře pro přijetí do klubu FM Group na vámi uvedenou adresu zdarma!

 

Jak vyplnit registraci FM Group


Kolonky vyplňte takto:

- sponzor: Martínek
- registrační číslo: 8107504

Kolonky "číslo kandidáta" a "kód startovací sady nechte prázdné!

Dále vyplňte kolonky: jméno a příjmení, datum narození, adresa trvalého bydliště, město, PSČ, e-mail, mobil, rodné číslo a kdekoliv pod rodné číslo, do mailu nebo na jiný papír napište číslo svého občanského průkazu. To je z důvodu ověření totožnosti. Vše je pod ochranou osobních údajů!
Nezapomeňte na podpis úplně dole!

POZOR! Kdekoliv do hlavičky (nahoru) připište propiskou "Odběratelská registrace"


Až se nám sken žádosti nebo dokumenty z pošty dostanou do rukou, zajistíme registraci. Obvykle do 3 dnů. Budeme vás informovat mailem. Dostanete své unikátní registrační číslo, pomocí kterého budete objednávat přímo na centrálním skladu, který je u Říčan u Prahy. Můžete objednávat mailem, objednávkovým formulářem, telefonicky nebo přijít osobně. Ale vždy už dostanete produkty FM Group za velkoobchodní ceny, tedy se slevou 30%.

Po objednání vám zboží kurýr doveze na libovolnou adresu v ČR. Doručení běžně do dvou dnů. Poštovné bude dle velikosti objednávky zdarma nebo 100 Kč. Bohužel nejde to nyní přesněji specifikovat.

Odběratelskou registrací se k ničemu nezavazujete, nejsou povinné žádné měsíční odběry. Jen pokud neobjednáte do 365 dnů od sepsání registrace za celkem cca 950 Kč, odběratelská registrace automaticky zanikne bez sankcí. Při měsíčním nákupu nad 2700 Kč sleva 3%. Více informací vám sdělím na požádání.Podmínky členství: věk 18 let a více.

Odběratel může produkty nabízet svým známým jen neveřejně, nesmí vykonávat obchodní (podnikatelskou) činnost v přímém prodeji, používat reklamu ani propagovat FM Group na internetu. Pokud by o tuto činnost měl zájem ihned nebo kdykoliv v budoucnu je potřeba si zakoupit některý ze vzorkovníků parfémů (již od 300 Kč) a přepsat členství na distributorskou registraci.

Všeobecné podmínky členství v klubu FM Group jsou na odkazech výše, hned pod registračními formuláři.

 Další možnosti spolupráce formou výdělku nebo podnikání najdete v sekci spolupráce.Kam můžete pokračovat