Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík

Novinka – hypoalergenní dekorativní kosmetika FM Group

Horkou novinkou u FM Group je dekorativní kosmetika. Skupina specialistů pracovala mnoho měsíců, aby vytvořila kolekci, která bude odpovídat potřebám většiny žen. Kolekce dekorativní kosmetiky FM Group Make Up je hypoalergenní. Je vytvořena na základě minerálních složek obohacených o rostlinné oleje a extrakty, které pokožce zajistí přirozený vzhled a dokonalou ochranu!

Vyzkoušejte jedinečnou dekorativní kosmetiku, která je nově na trhu a buďte jedny z prvních, které jé používají.

Levné parfémy s feromony ve vůních světových značek najdete jen u FM Group.

Chcete vonět vaší oblíbenou vůní a zároveň vonět i opačnému pohlaví, aniž by vědělo proč? V tom případě jsou pro vás vhodné parfémy s feromony od FM Group, které najdete v katalogu kosmetiky FM Group.Bojíte si koupit levné parfémy FM Group, neboť stále nevěříte ?FM Group parfémy s feromony

Pokud vám nestačí, že se naše společnost za 5,5 let své existence rozšířila do 55ti států po celém světě, což by nebylo možné, kdyby naše levné parfémy nebyly kvalitní, tak si můžete na mailu info@parfemista.cz objednat informační prezentaci o firmě FM Group, případně předvedení a vyzkoušení produktů FM Group u vás doma, ve firmě nebo kdokoliv jinde.

Pravidelný Výdělek u FM Group!

Firma FM Group nabízí výdělek každému bez potřeby speciálního vzdělání.
Po registraci můžete buď prodávat levné parfémy FM Group a ostatní výrobky a tím mít výdělek pár set, případně pár tisíc měsíčně nebo můžete jako registrovaný člen ostatním lidem doporučit a ukázat jim, že si levné parfémy FM Group a ostatní produkty mohou, ať už pro vlastní potřebu nebo ne, nakupovat samy na centrále firmy Fm Group a vy z jakéhokoliv nákupu těchto lidí dostanete podíl. Takže i když vy nejste u tohoto obchodu fyzicky přítomni, přesto dostanete zaplaceno! A Čím více tito lidé nakupují a čím více jich je, tím více vy vyděláváte. Tímto způsobem výdělku jsou vaše zisky neomezené, od několika stokorun v počátcích vaší spolupráce s FM Group až po statisíce měsíčně po několika letech. Pro průměrně šikovného člověka není problém vydělávat po roce spolupráce 20 tisíc měsíčně a tím mít možnost opustit své stávající zaměstnání.

Nabízíme nejen peníze, ale i časovou nezávislost, seznámení s novými a úspěšnými lidmi, školící systém, možnost pomáhat lidem - čím více budou vaši spolupracovníci bohatší, tím více budete bohatší i vy a proto, pokud se rozhodnete spolupracovat semnou a s FM Group, budu vám maximálně pomáhat, aby se vám dařilo vydělávat co nejvíce peněz. Mimo jiné vám budu pomáhat budovat siť vašich spolupracovníků tím, že vám sám dám kontakty na lidi, kteří mají zájem o registraci, po celé ČR pořádáme prezentace o možnosti spolupráce, na které můžete přivést nové zájemce, pokud jim sami neumíte zatím tento obchod vysvětlit. FM Group dává neuvěřitelných 60% svého zisku zpět do systému na odměňování svých spolupracovníků a těm nejlepším i auta Mercedes do osobního vlastnictví. Více o této možnosti najdete v sekci spolupráce.Možnost volat si zdarma!Pokud se zaregistrujete u FM Group, získáte možnost volat si zdarma mezi vámi, vaší rodinnou a přáteli.

Získáte: Podívejte se jaké můžete používat u FM Group tarify.

FM Group nabízí unikátní školící systém

Pokud lidé chtějí být úspěšní, musí pro svůj úspěch něco udělat. Nic se samo neudělá. Většina lidí si pod pojmem úspěch vybaví vydělávání velkého množství peněz. Je to ale přesně naopak! Peníze nepřináší úspěch, ale úspěch přináší peníze, díky kterým si lidé mohou dovolit koupit, co chtějí - plnit si své sny.

Firma FM Group má ojedinělý školící systém, který vás naučí myslet podnikatelsky a pozitivně. Pro úspěch je potřeba jiný způsob myšlení, myšlení zaměstnanecké nám úspěch nevytvoří. Myslíme zaměstnanecky, neboť jsme ve školách a naší rodinou učeni, abychom se dobře učili a našli si dobré pracovní místo. Ale to není účelem kapitalismu! Školící systém u FM Group vás naučí myslet „milionářsky“. Stačí 1-3 roky využívat školící systém FM Group a úspěch vás v životě nemine! N83 systém školení vám pomůže zkvalitnit nejen pracovní stránku života, ale i tu osobní, neboť se naučíte jednat a komunikovat s lidmi a jak na ně máme působit a tím nás naše okolí bude vnímat pozitivněji než dříve. Využijte této šance od FM Group!


Novinka - drogérie For home pro domácnost od FM Group

Novinkou u firmy FM Group jsou prostředky pro domácnost na uklízení, praní, žehlení, atd. Jsou ekologické a koncentrované! Odborníci od FM Group vynaložili veškeré úsilí, aby vám výrobky For home byli nápomocny při každodenních povinnostech. Výrobky FM Group For home vznikli s myšlenkou na zajištění řádné hygieny a ošetřování vašich domovů. Obaly všech produktů For home mají ergonomické tvary a dostali se do finále soutěže "Obal roku"

Třeba prací gely mají takové složení a parfemaci, že ani nemusíte používat aviváž. Pokud by jste se přesto rozhodli použít aviváž For home FM Group je potřeba ji při použití zředit s vodou, neboť je to silný koncentrát! Nebo se můžete přesvědčit o kvalitě čistícího prostředku na nádobí po kterém se vám zaručeně budou více lesknout skleničky než po běžném jaru a vaše ruce budou hebčí. Případně můžete použít čistič na silně znečištěné povrchy For home, který se výborně hodí na skvrny od oleje, maziva, čištění motorů, praní pracovních oděvů, atd. Objednat si je můžete v katalogu produktů, případně si můžete katalog For home prohlédnout.

FM Group luxusní parfémy č.295

Čím FM Group vyhrává?

Znáte jiné parfémy, které jsou stejně kvalitní a zároveň levné? Po registraci u FM Group vám je objednané zboží zpravidla doručeno druhý den, můžete ho nakupovat přes internet (e-shop, mail), telefonicky, faxem nebo osobně v Brně. Pokud nevěříte, přesvědčte se a kupte si levné parfémy FM Group nebo se u nás zaregistrujte! Máme nejlevnější parfémy v ČR!

FM Group je velmi štědrá

Po registraci u FM Group získáte slevu cca 30% ihned, 3-21% z nákupů své sítě. Dále přerozdělujeme 8,5% z celosvětového obratu firmy. Jako odměnu za kvalitní práci dává FM Group mercedesy třídy A, C, E, S. Mercedesy od nejsou nedostupné, můžete je dostat za 1-3 roky práce. Také v závislosti na rychlosti vaší kariéry můžete dostat foťák, navigaci, mobil nebo notebook v hodnotě 25 000 Kč. Případně FM Group Czech dává i finanční prémii za dosažené pozice 10 nebo 25 tisíc Kč.

Kam můžete pokračovat