Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík

Archív novinek a informací pod čarou u FM Group

závěsná vůně FM Group do skříně

FM Group závěsná vůně do skříně

SUNNY BREEZE

- Vůně ideálně ladí s luxusní aviváží FM Group SUNNY BREEZE a parfémy FM 23.


MORING MIST

- Aroma tvoří dokonalou kompozici s parfémy FM 33.

Vůně do skříně napuštěná originální kompozicí postupně uvolňuje jemné aroma a provoní skříně a šatníky. Je to osvědčené řešení pro Váš dům a kancelář.

FM Group čisticí prostředek na obrazovky


Čisticí prostředek FM Group je vhodný na čištění skleněných povrchů, povrchů z tekutých krystalů a plastových povrchů. Účinně odstraňuje špínu, prach, otisky a mastné skvrny z počítačových monitorů, LCD obrazovek, dálkových ovládačů, mobilních telefonů a počítačové klávesnice. Nezanechává šmouhy. Díky elektrostatickému povrchu zamezuje opětovnému usazování prachu. Neobsahuje alkohol.



FM Group prostředek na číštění nerezové oceli


- bez vůně
Prostředek FM Group je určen k čištění nerezavějící matné oceli. Obsahuje jemné silikony, které účinně odstraňují různé typy nečistot (např. otisky, mastné usazeniny). Zanechávají čištěný povrch navlhčený, lesklý a chrání ho před vznikem dalších skvrn. Je vhodný především k čištění ocelových součásti ledniček, mikrovlnek, bočních lišt ohřívacích desek a pečících trub. Tímto prostředkem FM Group je možné také čistit vnější části hrníčků, takeláží a plachetního kování, jakož i ocelových dekoračních součástí.



péče od FM Group o interier auta

FM Group prostředek pro péči o interiér auta



- zabraňuje usazování prachu
- vytváří jemný lesk
- zpomaluje proces stárnutí plastu

Prostředek FM Group dokonale čistí a ošetřuje povrch palubních desek, jakož i plastových součástí uvnitř automobilu. Díky obsahu anti-elektrostatických složek zabraňuje opětovnému usazování prachu. Prostředek dává čištěnému povrchu jemný lesk a složky v něm obsažené ošetřují povrch z umělé hmoty a zpomalují proces stárnutí plastu.



FM Group prostředek na odstraňování organických nečistot



- okamžitě rozpouští nečistoty
- neškrábe povrch
- bezpečný pro karosérii

Díky použití aktivních složek prostředek účinně eliminuje zaschlý hmyz a jiné nečistoty organického původu z předních skel, automobilové karosérie, nárazníků a světel. Dokonale si poradí i s odolnými zaschlými nečistotami

FM Group prostředek na čištění hliníkových kol


- bezpečný pro lak
- obnovuje lesk

Prostředek FM Group skvěle odstraňuje běžnou špínu z hliníkových disků (alukol), poklopů (víček) a obtížné nečistoty běžného provozu, např. nános z brzdových špalíků. Prostředek je bezpečný pro lak. Je možno ho také použít k čištění ocelových, chromovaných a lakovaných spár.


Všechny tyto FM Group výrobky najdete v sekci drogérie For home pro domácnosti a kosmetika pro auta.



V následujících dnech se můžete těšit na nové výrobky z řady dekorativní kosmetiky. Jedná se o tvářenky, pudr, oční stíny, rtěnky, make up, automatické tužky na oči, tekuté oční stíny, korektory, konturka na rty,atd. Již brzi v prodeji!!!



POZOR, nové parfémy v prodeji, najdete je zde.
Postupně budou přibývat další parfémy!


Líčení dekorativní kosmetikou FM Group

Pokud byste byly členy FM group, mohli byste se zúčastnit: Všechny dámy, slečny, ženy, zkrátka pro všechny členky FM GROUP Czech jsme připravili prezentační akci produktů dekorativní kosmetiky MAKE UP FM Group. K dispozici je profesionální tým vizážistek, které by Vás dle vašeho přání nalíčili a představili použití všech našich kvalitních produktů MAKE UP.
Zaregistrujte se a přijďte s námi strávit příjemné odpoledne. Vezměte s sebou své kamarádky, nebo potencionální zákaznice. Pro každého, kdo si v den akce nazvané "nechte se hýčkat" nakoupí celou řadu produktů MAKE UP, je připraven luxusní dárek. Termíny na duben již jsou obsazené, další se připravují na červen.


Sleva 40%

Pokud se zaregistrujete, získáte možnost v každém měsíci od 1-15 dne nakupovat vybrané zboží nikoliv o 30% levněji, ale o 40%! Třeba klasický parfém Fm Group budete moci koupit za 208 Kč, což je jedinečná a výhodná nabídka.V akční slevě jsou rovnoměrně vždy zastoupeny všechny výrobky FM Group, tedy levné parfémy klasické, luxusní, s feromony, dekorativní kosmetika MAKE UP, klasická kosmetika i drogérie pro domácnost For home. Využíjte této skvělé nabídky a zaregistrujte se!

Pravidelné naskladňování

Vážení zákazníci, produkty FM Group jsou pravidelně naskladňovány jak na našem webu, tak i na centrálním skladě společnosti FM Group v Brně, takže jen ve výjmečných případech se stává, že zboží není na skladě nebo k dodání během pár dní.