Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík


Pokud chcete zapůjčit zdarma vzorky parfémů FM Group máte několik možností.


Jste z Prahy?Napište mi, domluvíme si schůzku a já vám vzorky parfémů zapůjčím. Zapůjčení je podmíněno sepsáním smlouvy o zápůjčce zdarma, abych měl v rukou dokument o této zápůjčce a mohl požadovat náhradu při jejich ztrátě nebo poškození, které by bylo větší, než je při běžném používání.
Poté, pokud by jste si nějaký parfém vybrali, mně budete o této skutečnosti informovat, zboží vám objednám a během pár dní se sejdeme, já vám předám objednávku a vy mně zpět vzorečky.
Vše k vaší maximální spokojenosti.
Pokud by jste si nic neobjednali, nevadí to a pouze mi vrátíte vzorečky.

Jste mimopražští?Pokud jste z jiného města, napište mi odkud jste na info@parfemista.cz a já se vám ozvu, jestli ve vašem městě nebo jeho okolí máme nějaké zastoupení a distributora FM Group, který vám může tuto službu poskytnout. Případnou objednávku by jste mohli udělat rovnou u něj a vše vyřešit už bez mého zprostředkování.

Pokud by jsme ve vašem městě zastoupení neměli, můžete si zapůjčit vzorky tak, že vám vzorečky pošlu na dobírku v takové hodnotě, která je jejich nákupní cena a vy, až mi je budete chtít vrátit, my je odešlete zpět a já po jejich kontrole, vám vaše peníze zašlu na účet zpět. Mínus 100 Kč za poštovné a balné za dobírku, kterou sem vám vzorky posílal.
Samozřejmostí je záruka vrácení peněz!


Kam můžete pokračovat