Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík
Katalogy parfémů FM

Produkty na a po holení

Objem: 100 ml


Parfémy FM Group a ostatní kosmetika FM Group jsou originálním výrobkem společnosti FM Group World. Nezaměňujte je s parfémy a další kosmetikou od jiných výrobců! Více zde.

Zkus pocítit na obličeji svěžost vody po holení FM. Byla obohacena zvláštními složkami které zklidňují, hydratují a zjemňují tvou pleť. Příjemně tě osvěží a její elegantní mužná vůně tě bude provázet po mnoho hodin. Pro všechny typy pleti. Dermatologicky testováno.

Pokud chcete níže uvedené produkty nakupovat doživotně o 45 kč levněji, podívejte se zde.Pěna na holení FM group č. 52Cena: 160Kč
Nezaměňujte s vůní Boss - Hugo Boss
Aroma průzračné a osvěžující. Reprezentuje současného silného muže, který dokáže dovedně užívat života. Vůně čerpá svěžest z cedrového dřeva, jabloni a bergamotky a smyslnost ze skořice, sametky a hřebíčku.
Balzám po holení 100 ml Cena: 200Kč
After shave balm
- bsahuje hydratační, zklidňující a podráždění zmírňující složky
- panthenol a bambucké máslo zamezují pálení a zarudnutí pokožky
- jemná formule bez obsahu alkoholu
- snadno se vstřebává
- mužská dřevito-květinová vůně s osvěžujícím aromatem citrusů
Voda poholení FM group č. 52Cena: 180Kč
Nezaměňujte s vůní Boss -Hugo Boss
Aróma průzračné a Osvěžující.. Reprezentuje současného silného muže, který dokáže dovedně užívat Života.. Vůně čerpá svěžest z cedrového dřeva, jabloni a bergamotky a smyslnost ze skořice, sametky a hřebíčku.
Voda poholení FM group č. 56Cena: 180Kč
Nezaměňujte s vůní Fahrenheit - Christian Dior
Současná, univerzální vůně, která v sobě spojuje opačné složky: průzračný, svěží, harmonický tón s mužským, tajemným a velice náladovým akcentem. Květinová kompozice, kterou tvoří zimolez, výtažek ze santálu, kapky pryskyřice a cedr je naprosto ideální pro romantická setkání. Elegantní tón svádí ženskou mysl přivádí ji ke krajnosti.
Voda poholení FM group č. 64Cena: 180Kč
Nezaměňujte s vůní Black Code - Giorgio Armani
Svěží, elegantní, kořeněná pánská vůně charakterizuje mužnost, eleganci a smyslnost
Voda poholení FM group č. 110Cena: 180Kč
Nezaměňujte s vůní La Male - J.P. Gaultier
Smyslná, velmi mužná vůně, která nedovolí muži zapomenout na svoju hrdost a svoje kořeny. Stylový, elegantní a jednoznačně extrémě atraktivní.
Voda poholení FM group č. 134Cena: 180Kč
Nezaměňujte s vůní Acqua Di Gio - Giorgio Armani
Tato energetizující a svěží vůně evokuje tropický ostrov ovívaný svěžím mořským vánkem. Byla vytvořena pro enigmatické a jemné muže, jimž je vlastní rafi novaná chuť a vytříbený vkus. Jejich intuice nikdy nezklame.Typ vůně: Kapradinová
Voda poholení FM group č. 169Cena: 180Kč
Nezaměňujte s vůní Light Blue Men - Dolce a Gabbana
Pociť svou opravdovou sílu. Sve? ji výjimečně svěží, citrusově kořeněnou vůní, vůči ní nikdo nebude lhostejný. Naše kompozice je spojením rafinované svěžesti sicilské mandarinky a neobvyklého aromátu pikantních koření. Složení vůně: kůra grepu, mandarinka, rozmarýn, sečuánský pepř, pižmo, kadidlo a dubový mech. Typ vůně: Chyprová - ovocnáNámi nabízené levné parfémy FM Group přiblížují zákazníkovi pouze tóny produktů. Parfémy FM Group a další kosmetika jsou originálním výrobkem společnosti FM Group World. Nezaměňujte je s parfémy a další kosmetikou od jiných výrobců!
Chcete doživotní slevu 30% na parfémy FM Group?


- Už za 350 Kč získáte doživotní slevu 30% na levné parfémy FM Group, koženou mini parfumérii s 20ti vzorky parfémů. Více informací zde. Získáte i možnost s minimální časovou náročností si přivydělat!

- Případně si nakupte 5 libovolných výrobků FM Group a rovněž získejte slevu 30%. Více informací na této stránce.


Nová drogérie od FM Group pro domácnost - For home

Najdete jí zde. Nebo se můžete podívat na katalog v elektronické formě.


NOVINKA --- Péče o vlasy --- NOVINKA

Najdete ji v sekci péče o vlasy.

NOVINKA --- Dekorativní kosmetika FM Group --- NOVINKA

Nakoupit jí můžete v sekci dekorativní kosmetika FM Group.Hledáte originální dárek?


Kterým nejen že obdarovaného potěšíte, ale i získá hodnotnou a praktickou věc? Pokud ano, možná už jste ho našli.

Navíc jeho koupí získá obdarovaný jako bonus doživotní slevu 30% na všechny produkty FM Group. Bude moci nakupovat kvalitní a levné parfémy a osobně zkoušet desítky vůní z pohodlí domova, aniž by se musel stresovat v parfumérii. Více informací zde a na úvodní stránce.

Záruka vrácení peněz


Pokud se výše uvedený dárek nebude obdarovanému líbit, můžete nám ho bez udání důvodu vrátit a my vám vrátíme 100% nákupní ceny. Může být i rozbalený, jen nesmí být poškozený.


Kam můžete pokračovat