Číslo distributora: 8107504
Distributor: Pavel Martínek
Kontakt:
+420 602 885 731
Adresa: Bryksova 947/21 198 00 Praha 9
IČ: 76207251
Košík
Katalogy parfémů FM

Vzorky našich produktů

Objem: 5 ml


Parfémy FM Group a ostatní kosmetika FM Group jsou originálním výrobkem společnosti FM Group World. Nezaměňujte je s parfémy a další kosmetikou od jiných výrobců! Více zde.


Pokud chcete níže uvedené produkty nakupovat doživotně o 10 kč levněji, podívejte se zde.40 vzorků parfémů, které se již neprodávají!!!!Cena: 119Kč
40 vzorků pánských i dámských parfémů, které se již přestali vyrábět a prodávat. Všechny jsou nové, nepoužité! Vzorky parfémů jsou převážně každý jiný - není zaručeno, že v balíčku se bude některá vůně opakovat.
Vzorek dámského parfému FM Group č.5Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Rush - Gucci
Vůně z řady osvěžujících linií. Exploze chladné energie zotročí tvé smysly. Hlavní tón vznikl v důsledku smísení známých květin, citrusových plodů, výtažku dubového mechu a pižma. Dovolí se cítit komfortně.
Vzorek dámského parfému FM Group č.6Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Green Tea - Elizabeth Arden
Vůně z řady osvěžujících linií. Exploze chladné energie zotročí tvé smysly. Hlavní tón vznikl v důsledku smísení známých květin, citrusových plodů, výtažku dubového mechu a pižma. Dovolí se cítit komfortně.
Vzorek dámského parfému FM Group č.7Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Acqua di Gio - Giorgio Armani
Čerstvý a přirozený pach, který prezentuje směs tropických květin i mořského vzduchu. Tato příjemná vůně dovoluje uklidnit smysly nejedné ženy.
Vzorek dámského parfému FM Group č.9Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Nao Magic - Naomi Campbell
Je to spojení vkusu, magie a krásy. Fascinuje směsí výtažků , zeleného ovoce, vanilky a pižma. Tato vůně svou lehkostí a pudrovostí zdůrazňuje atraktivnost ženy.
Vzorek dámského parfému FM Group č.10Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Jadore - Christian Dior
Vůně, která odráží panovačnost a divokost ženy. Upozorňuje na sebe svou originální skladbou tvořenou mandarinkou, břečťanem, africkým vstavačem, růží, fialkou a extraktem z amarantového dřeva. Tón zdůrazňuje individualitu a ušlechtilost ženy
Vzorek dámského parfému FM Group č.12Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Hypnose - Lancome
Vůně orientální, svůdná, fascinující a tajemná. Plná energie a ženského půvabu, působí jako magický elixír. Voňavkové noty: passiflóra, vanilka, vetiver, javor, jasmín.
Vzorek dámského parfému FM Group č.17Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Paris Hilton - Paris Histon
Sexy, svůdná a smyslná kompozice, ideální jak na každý den, tak i na zvláštní večery. Voňavkové noty: jablko, broskev, frézie, jasmín, tuberóza, pižmo, santalový strom, ylang-ylang, mech.
Vzorek dámského parfému FM Group č.18Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Coco Mademoiselle - Chanel
Tato lehká a smyslná směs navazuje na linii Coco. Liší se velmi od první verze, ale je stále udržována v linii elegance smyslnosti. Původní tón pomeranče a bergamotky přechází do příjemného tónu lístků jasmínu a růží. Vůně je spojením lásky, ženské krásy a erotiky.
Vzorek dámského parfému FM Group č.21Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní NO.5 - Chanel
Bohatá květinová kompozice, kterou mezi jinými tvoří růže, jasmín, ylang-ylang. I když si tato směs vůní podmanila trh parfémů již v roce 1922, dodnes zůstává synonymem stylu, krásy a vkusu.
Vzorek dámského parfému FM Group č.23Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Amor Amor - Cacharel
Elixír lásky a touhy. Je to ovocně květinová kompozice se silně elektrizujícími vlastnostmi, plná přepychu a milostné extáze. Přitažlivá směs mandarinky, jasmínu a vanilky nedovolí tvému muži klidně usnout.
Vzorek dámského tělového balzámu FM Group č.23Cena: 10Kč
Nezaměňujte s vůní Amor Amor - Cacharel
Elixír lásky a touhy. Je to ovocně květinová kompozice se silně elektrizujícími vlastnostmi, plná přepychu a milostné extáze. Přitažlivá směs mandarinky, jasmínu a vanilky nedovolí tvému muži klidně usnout.
Vzorek dámského parfému FM Group č.24Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Jungle Elephant - Kenzo
Velmi osobní směs, kterou tvoří zejména mango a mandarinka. Tón hřebíčku, kmínu, lékořice, pižma a dokonce i vanilky tvoří přídavek, který zajišťuje originalitu a novodobý ráz. Je to vůně, která dodává nezávislé ženě sílu a divokost.
Vzorek dámského parfému FM Group č.25Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Hugo Woman - Hugo Boss
Nezvykle výrazná kompozice, která prezentuje tajnou smyslnost, neopakovatelné kouzlo a sílu ukrytou v každé ženě. Hlubší tón, jehož součástí je bílý cedr a santálové dřevo, vytváří klidnou, ale odhodlanou směs. Kompozice firézie, kosatce, passiflory a exotického ovoce dává tónu srdce citlivost, která je důležitá pro každou ženu.
Vzorek dámského parfému FM Group č.26Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Naomi - Naomi Campbell
Tato vůně je ženská, jemná, neodolatelná. Květinově orientální parfém ztělesňuje ženské půvaby: magii, tajemnost, touhu, divokost a neobyčejný sex-appeal. Díky této vůni pociťujeme dojmy vonící po orchideji, magnólii, a také paprice.
Vzorek dámského parfému FM Group č.32Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Angel - Thierry Mugler
Vůně vyvolávající vzpomínky z dětství. Je to první kompozice ze série vytvořené T. Muglerem nazvaná Orientální labužníci. Základní tóny: bergamotka, mandarinka, med, ostružina, broskev, mango, a také čokoláda a ambra.
Vzorek tělového balzámu FM Group č.33Cena: 15Kč
Nezaměňujte s vůní Light Blue - Dolce & Gabbana
Tento parfém je nekonečným pramenem svěžesti. Květinově citrusový tón dovoluje cítit se svěže. Light Blue překvapuje pestrou stupnicí barev, osvěžujícím aróma, které pochází z citrónu a z čerstvého křehkého jablka. Přídavek bambusu, jasmínu a plátků bílé růže podtrhuje ženské kouzlo a půvab. A výtažek z cedru a pižma podtrhuje charakter a individualitu.
Vzorek dámského parfému FM Group č.33Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Light Blue - Dolce & Gabbana
Tento parfém je nekonečným pramenem svěžesti. Květinově citrusový tón dovoluje cítit se svěže. Light Blue překvapuje pestrou stupnicí barev, osvěžujícím aróma, které pochází z citrónu a z čerstvého křehkého jablka. Přídavek bambusu, jasmínu a plátků bílé růže podtrhuje ženské kouzlo a půvab. A výtažek z cedru a pižma podtrhuje charakter a individualitu.
Vzorek dámského parfému FM Group č.34Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Chance - Chanel
Nová vůně, která si okamžitě získá vaše sympatie. Překvapuje jemností a smyslností. Naplňuje ženu sexem a uvolňuje její divoké touhy. Osvěžující vlna grapefruitů, hyacintů, smyslného jasmínu a kosatce se špetkou ostré pačule dodává energii a elán. Naopak trocha růžového pepře dovoluje ženě být přísnou a nemravnou.
Vzorek pánského parfému FM Group č.43Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Hugo Energise - Hugo Boss
Kompozice plná energie a osvěžení, přitom mimořádně lehká. Pro muže, kteří vyhledávají riziko a provokace. Voňavkové noty: kardamon, růžové koření, mandarinka, kolendr, jalovec, frézie, strom jacaranda a amyris, kakao.
Vzorek pánského parfému FM Group č.52Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Boss - Hugo Boss
Aróma průzračné a osvěžující. Reprezentuje současného silného muže, který dokáže dovedně užívat života. Vůně čerpá svěžest z cedrového dřeva, jabloni a bergamotky a smyslnost ze skořice, sametky a hřebíčku.
Vzorek pánského parfému FM Group č.54Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Hugo - Hugo Boss
Vůně, která vyvolá v paměti vzpomínku na jemnost severního vánku, svěžest hustých, zelených lesů. Je to kompozice, kterou tvoří směs osvěžujících grapefruitů a aromatické lesní vůně. Zelené tóny bergamotky, máty, borovice a šalvěje přecházejí ve vůni jasmínu, levandule a cedru. Základními tóny jsou mech a santálové dřevo.
Vzorek pánského parfému FM Group č.56Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Fahrenheit - Christian Dior
Současná, univerzální vůně, která v sobě spojuje opačné složky: průzračný, svěží, harmonický tón s mužským, tajemným a velice náladovým akcentem. Květinová kompozice, kterou tvoří zimolez, výtažek ze santálu, kapky pryskyřice a cedr je naprosto ideální pro romantická setkání. Elegantní tón svádí ženskou mysl přivádí ji ke krajnosti.
Vzorek pánského parfému FM Group č.57Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Lacoste - Lacoste
Parfém, který je vytvořen pro vysportované muže, kteří jsou schopni lámat všechny zákazy s velkou elegancí a grácií. Kytice, kterou tvoří švestka, jablko, grapefruit, skořice, kardamon, pepř, jamajský rum a santálové dřevo dovoluje se muži cítit pevně na vlastní půdě.
Vzorek pánského parfému FM Group č.60Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní City Glam - Giorgio Armani
Vůně neobvykle dráždivá, teplá a okouzlující, pro moderního muže, plného citu a vášně. Voňavkové noty: pomeranč, máta, zázvor, galaga, vetiver, mech, pižmo.
Vzorek pánského parfému FM Group č.64Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Black Code - Giorgio Armani
svěží, elegantní, kořeněná pánská vůně charakterizuje mužnost, eleganci a smyslnost
Vzorek pánského parfému FM Group č.66Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Attitude - Giorgio Armani
Rozhodná, zřetelná, silná vůně pro muže, kteří opravdu vášnivě a obětavě uskutečňují své další ambiciózní cíle. Voňavé noty: káva, limetka, kardamon, levandule, pačule, čínský cedr a ambra. Typ vůně: Orientální - ambrová
Vzorek pánského parfému FM Group č.68Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Men - Dolce Gabbana
dynamická, agresivní, citrusová, drsná vůně pro pravé muže
Vzorek dámského parfému FM Group č.80Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Miss Dior Cheri - Cristian Dior
V roce 1947 způsobil Christian Dior skutečnou revoluci svou vůní Miss Dior. Nyní zažívá legenda renesanci v podobě moderní kypré kompozice, jejíž hlava spojuje zelenou mandarinku s lístky jahodníku, zatímco srdce bije v rytmu fialky a růžového jasmínu spolu s tóny karamelizovaného popcornu a sorbetu z lesních jahod. Miss Dior Chérie je určena dívkám, které se nebojí experimentovat s klasikou a přitom hodlají nalézt svou vlastní osobnost
Vzorek dámského parfému FM Group č.81Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní DKNY Be Delicouis Women - Donna Kara
Nová vůně snoubící v sobě atmosféru zralého města plného nových možností. Ochutnejte život ve stylu New Yorku. První pokušení - je to vůně Evy, která u Adama vzbuzuje chtíč a touhu. Nevinná, sexy, svěží a provokativní, smyslná, přívětivá a svůdná senzace , která Vás nutí dotknout se, přivonět si a podělit se o ni s ostatními. DKNY Be Delicious - svěžest z New Yorku. Ukousněte si kus života a užijte si ho!
Vzorek dámského tělového balzámu FM Group č.33Cena: 10Kč
Nezaměňujte s vůní DKNY Be Delicouis Women - Donna Kara
Nová vůně snoubící v sobě atmosféru zralého města plného nových možností. Ochutnejte život ve stylu New Yorku. První pokušení - je to vůně Evy, která u Adama vzbuzuje chtíč a touhu. Nevinná, sexy, svěží a provokativní, smyslná, přívětivá a svůdná senzace , která Vás nutí dotknout se, přivonět si a podělit se o ni s ostatními. DKNY Be Delicious - svěžest z New Yorku. Ukousněte si kus života a užijte si ho!
Vzorek pánského parfému FM Group č.83Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Pour Homle Soir - Bulgari
Děláš jen to, co chceš, jsi nezávislý, sebejistý muž, který se chová galantně a svůdně? Pokud ano, tato smyslná kompozice je zejména pro Tebe. Typ vůně: Chyprová Složení vůně: čaj, bergamotka, ambra, papyrus, pižmo.
Vzorek dětského parfému FM Group č.88Cena: 20Kč
Dívčí parfém Strawberry Fruit
Parfém Strawberry Fruit je ideální kompozice pro dívky, které mají rády rozmazlování. Jahody se sladkou smetánkou, malinový sorbet, jahodníková zmrzlina a co by bylo, pokud by tak všechno najednou? Dnes už můžeš být malým mlsounem bez bolestí břicha. Ovocné, aromatické trio … výborná vůně!
Vzorek dětského parfému FM Group č.90Cena: 20Kč
Chlapecký parfém Trendy Boy
Parfém, stvořený speciálně pro mladé, veselé chlapce, kteří mají rádi hru a spontánní zábavu. Dává pocit síly a svěžesti. Je ideální pro chlapce, který překypuje radostí a energií – díky němu si poradí s každou výzvou a nabírá sil do další zábavy.
Vzorek pánského parfému FM Group č.93Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Chrome - Azzaro
Chrome je jedna z nejcharakterističtějších vůní Azzaro, je plná fantazie s tématem vlhkých luk a ovocných stromů.
Vzorek dámského parfému FM Group č.97Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Gucci Rush 2 - Gucci
Vůně je zářivá jak paprsek světla, svůdná jak hříšné pozvání, elktrizující jako mrazivé horko, dokonalá souhra protichůdných pocitů: teplá i svěží, horká i chladivá, silná i jemná, nevinná i smyslná. Pro koho je Gucci Rush 2 určen? Pro náročné ženy všech věkových kategorií, které dokáží ocenit kvalitu a oroginalitu ženy, které vědí co chtějí a dokáží projevit své city a vzrušení: HLAVA - narcis, konvalinka, palmové dřevo SRDCE - frézie, růže, gardénie ZÁKLAD - černý rybíz, pižmo, dubový lišejník
Vzorek dámského parfému FM Group č.98Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Mexx Women - Mexx
Vůně Mexx Women je určena rozhodným a zábavným ženám, jsou si jisté svým životním stylem a jsou inspirací pro své okolí. Sebevědomé spontánní ženy, které umí vychutnat každou chvilku svého života, stále hledají něco výjimečného, zároveň však neztrácí smysl pro realitu. Nechte se inspirovat optimistickou náladou, kterou ze sebe parfém vyzařuje. Nechte se zlákat příjemně nakažlivými prvky této vůně, které ve Vás vyvolají hřejivý pocit uspokojení, radosti a smíchu. Složení: HLAVA - Bergamot, Citrón, Skořice SRDCE - Jasmín, Konvalinka, Růže ZÁKLAD - Santalové dřevo,Cedr,Jantar
Vzorek dámského parfému FM Group č.101Cena: 20Kč
nezaměňujte s vůní Armani Code - Giorgio Armani
Rafinovaná a orientální aróma, plná erotiky a tajemnosti přivádí mysl na tému příběhů tisíc a jednej noci. Vonné noty:zázvor, pomeranč,pomerančový květ, jasmín ,med, santalové dřevo.Typ vůně:Květinová
Vzorek pánského parfému FM Group č.110Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní La Male - J.P. Gaultier
Smyslná, velmi mužná vůně, která nedovolí muži zapomenout na svoju hrdost a svoje kořeny. Stylový, elegantní a jednoznačně extrémě atraktivní.
Vzorek pánského parfému FM Group č.120Cena: 20Kč
Originální parfém Silvermoon pouze pod značkou FM
Tóny vůně: citrón, grapefruit a pomeranč, santalové a cedrové dřevo, jantar, dub, jasmín, kardamon, jalovec a bergamot.
Vzorek dámského parfému FM Group č.122Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Inspiration - Lacoste
Dokonalá květinová vůně pro každou chvíli, která s sebou nese inspiraci pro ženy milující život. Esence svobody, ve které se moc květů kouzelně spojuje s teplým dřívím a zahaluje arómatem pižma. Jeho intrikující a originální vůně okouzlí ženy v každém věku. Vonné noty: granátové jablko, švestka, mandarinka, růžový pepř, pivoňka, jasmín, tuberóza, konvalinka, santál, vanilka, kosatec, pižmo. Tuto vůni jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás Inspiration – Lacoste. Typ vůně: Květinová
Vzorek dámského parfému FM Group č.125Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Nina - Nina Ricci
Vířící dech lásky, který tě zavede v barevný svět snů. Delikátní, subtilní, romantická a ve stejné době velmi svůdná vůně. Touha proplétat se v nevinnosti a žádostivosti s dívčím šarmem. Vonné noty: mandarinka, gardénie, zelený hrášek, vanilková orchidej, mandle, muškát, santál, pižmo. Tuto vůni jsme připravili zejména pro nezkrotné romantičky. Inspirovala nás vůně Nina – Nina Ricci. Typ vůně: Květinová
Vzorek dámského parfému FM Group č.132Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Crystal Noir - Versace
To je vůně zároveň nebezpečná a exkluzivní jako černý panter na zlatém řetězu. Je věnován smyslné, elegantní a luxusní ženě, jejíž zrak, čistý jako křišťál, podněcuje vášně a proniká do nejhlubších zákoutí duše. Vonné noty: gardénie, pivoňka, pomeranč, pižmo, ambra, santál, tuberóza. Tuto květinovou vůni jsme připravili zejména pro tebe.Typ vůně: Květinová
Vzorek pánského parfému FM Group č.133Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Friends Men - Moschino
Vánek čistého středomořského vzduchu: teplý a osvěžující, radostný a plný optimismu. Je věnovaný mužům, kteří mají rádi přirozenost a spontánnost. Je skvělý v každé zemi tohoto světa, v každou roční dobu a kdykoliv během dne. Složení: Hlava: kalabrijský bergamot, zelená mandarinka, červený pomeranč Srdce: paraguayský petitgrain, bourbonská pelargónie, závan mořské brízy Základ: cedrové dřevo, haitský kořen vetyveru, pižmo
Vzorek pánského parfému FM Group č.134Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Acqua Di Gio - Giorgio Armani
Tato energetizující a svěží vůně evokuje tropický ostrov ovívaný svěžím mořským vánkem. Byla vytvořena pro enigmatické a jemné muže, jimž je vlastní rafi novaná chuť a vytříbený vkus. Jejich intuice nikdy nezklame.Typ vůně: Kapradinová
Vzorek pánského parfému FM Group č.135Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Acqua Pour Homme – Bulgari
Síla klidu a vnitřní rovnováhy. Velmi aromatická, elegantní a intenzivní vůně doplňuje představu dokonalého muže, který žije v souladu s přírodou. Její tajemná oceánská hloubka hypnotizuje a svádí ženy.
Vzorek pánského parfému FM Group č.140Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Emporio Remix For Him -Giorgio Arm
Nahořklá vůně pelyňku a exotického koření prohloubená arómatem bylinek a ovoce. Hypnotizující, intrikující, smyslná. Vytvořená zvláště pro muže s fantazií a smyslem pro humor, který má rád zábavu, dokud mu nedojde dech.
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.141Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Bright Crystal – Versace
Květinová vůně, v níž se pevně snoubí živelnost s jemnými a něžnými prvky. Je vhodná pro každé počasí. Barevný a precizně volený bukét je příznačný pro ženu bohatého a citlivého nitra a teplý závan vůně dřeva dodává této kompozici vkus a eleganci. Náležitě ho ocení zvláště optimistky, které stojí pevně na nohou. Vonné esence: ledový akord, ovoce guzu a granátu, pivoňka, magnólie, květ lotosu, ambra, acajon a pižmo. Tuto vůní jsme připravili speciálně pro tebe inspirováni vůní Bright Crystal – Versace. Typ vůně: Květinová
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.142Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Dior Addict – Christian Dior
Orientální směs vanilky, santálu a bobu tonka, s výtažkem z čerstvých květinových plátků. Tato tajemná a vášnivá vůně zní opravdu dlouho, ponechává ve vzduchu trvalé stopy, po kterých k tobě uvnitř bludiště jiných vůní přijde muž. Vonné noty: květy hedvábí, listy mandarinky, květ pomeranče, bulharská růže, vanilka, santál, mimóza, jasmín, bob tonka. Upozornění! – silně na ni navykneš! Tuto vůni jsme připravili zejména pro tebe. Typ vůně: Orientální
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.146Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Lacoste Pour Femme – Lacoste
Spojení květinových vůní a lehké kořeněné noty – velmi subtilní přes den, intrikující a okouzlující po západu slunce. Tato vůně byla stvořená pro vkusnou, elegantní a zároveň delikátní ženu. Najednou muž zatouží po tom, aby byl na ni něžný a obdarovával ji. Vonné noty: pepř z Jamajky, purpurová frézie, ibišek, jasmín, bulharská růže, cedr, santál, kadidlo. Tuto vůni jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Lacoste Pour Femme – Lacoste. Typ vůně: Květinová
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.147Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní The One – Dolce Gabbana
Pro ženy, které rády spojují luxus a eleganci s milostnou extází, kde neexistují hranice ani tabu. Květinová vůně, která uvolňuje touhu a zároveň dává pocit bezpečí. Zlepšuje náladu a utěšuje smysly. Vonné noty: mandarinka, bergamotka, litchi, vanilka, ambra, pižmo, vetiver, jasmín, lilie, švestka, konvalinka. Tuto vzrušující a svůdnou vůni jsme připravili pro úspěšnou ženu. Inspirovala nás vůně The One – Dolce Gabbana. Typ vůně: Květinová
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.149Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Kenzo Amour – Kenzo
Dobrodružství a radost ze života byly vyjádřeny v orientální vůni, která připomíná excitující cestu do pěkných a exotických míst: Indie, Indonésie, Japonska, Thajska.. Vonné noty: květ višně, květ Frangipani, bílý čaj, květ Camelie, kadidlo, strom Tanaka, výtažek z rýže, vanilka. Tuto vůni jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Kenzo Amour – Kenzo. Typ vůně: Orientální
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.151Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní L’homme - Yves Saint Laurent
Překážky jsou pro to, abychom je překonávali. Konvence – abychom je porušovali. A naši vůni dřeva jsme připravili proto, abys na to vždy pamatoval. Vyznačuje ji lehké, čisté, velmi osvěžující a energii uvolňující aróma. Měkká bonbónová vůně po čase vyprchá a poté jsou již cítit jen citrónové noty. Vonné noty:limetky, levandule,sporýše, rozmarýnu, růžového keře, majoránky, vetiveru, pačule, santálu, cedru, cypřiše.Typ vůně: Dřevinová
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.152Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Gucci pour Homme – Gucci
Manifest extravagance a elegance. Představuje muže, kteří jsou sebejistí, energičtí a kreativní. Velmi pečlivě sestavená a rafi novaná kompozice, která souladně spojuje těžší noty (kořeněné, dřevěné, ambrové a kůže) a lehčí noty (bílý pepř, zázvor, kosatec, vetiver a bílé kadidlo), aby vytvořila dynamický celek. Tuto vůni dřeva jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Gucci pour Homme – Gucci. Typ vůně: Květinová
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.155Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Prada pour Homme – Prada
Rafinovaná vůně dřeva pro sebevědomé profesionály, kteří očekávají od života jen to nejlepší a nikdy se neohlížejí zpět. Kolem sebe vytváří atmosféru luxusu a elegance, na kterou se snadno navykne a velice těžko se od ní osvobozuje. Vonné noty: bergamotka, mandarinka, kardamom, pelargónie, vetiver, květ pomeranče, myrha, pižmo, santál, vanilka, šafrán, pačule. Tuto vůni jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Prada pour Homme – Prada. Typ vůně: Dřevinová
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.156Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Polo Black – Ralph Lauren
Afirmace elegance a exkluzivního stylu života. Plná sexu, tajemná a trochu nebezpečná vůně. Jejím nositelem je moderní, bystrý a vzdělaný muž, který se v městském hluku cítí uvolněně, a když skáče na bungee – opravdu svobodně. Vonné noty: černá pačule, pepř, mango, ebenové pižmo. Tuto vůni fougere jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Polo Black – Ralph Lauren. Typ vůně: Fougére (kapraďová)
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.158Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Selection – Hugo Boss
Elegantní, apartní vůně, kterou si budou pamatovat díky svěží notě exotického ovoce a výrazného cedrového aróma. Tato diskrétní a charakteru plná kompozice byla vytvořena pro zralé muže, které se odlišují sebejistotou, inteligencí a vhodným společenským chováním. Vonné noty: mandarinka, růžový pepř a grapefruit, olej ze stonků a listů hořkého pomeranče, listy cedrového dřeva, listy geránia a plody anýzu, cedrové dřevo, pačule, vetiver, heliotrop a pižmo. Tuto orientální vůni jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Selection – Hugo Boss. Typ vůně: Fougére (kapraďová)
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.159Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Amor pour Homme – Cacharel
Excitující vůně dřeva pro energického dobyvatele a lovce dobrodružství, která způsobí, že se budeš cítit jako statečný námořník, který pluje na setkání se svými ťastnými ostrovy. Kompozice upoutá i muže, který je pragmatickým snílkem. Vonné noty: citrusy, čaj, růže, kapradiny, vetiver, růžový keř, benzoe a bob tonka. Tuto vůni fougere jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Amor pour Homme – Cacharel. Typ vůně: Dřevinová
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.160Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Essential – Lacoste
Spojuješ v sobě přirozenou pohodu, samostatnost a vášeň objevovatele? Přišel čas, abys objevil naši mimořádnou kompozici arómat dřeva se špetkou citrusů, bergamotky a černého rybízu. Najdeš tam svěžest, energii a klíč ke světu svobody, který čeká právě na Tebe. Vonné noty: listy rajčete, černý rybíz, citrusy, vodní květiny, bergamotka, růže, černý pepř, santál, pačule. Tuto vůni fougere jsme připravili zejména pro tebe. Inspirovala nás vůně Essential – Lacoste. Typ vůně: Květinová
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.162Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní For Her - Narcisa Rodriques
Zkus nadčasový výlet do samotného srdce starodávného Egypta. Pocítíš vůni egyptského pižma. Zahalí Tě jemné aroma vetiveru. Věř svojí výjimečnosti.Vonné noty:med, pižmo, květ pomeranče, vanilka, vetiver, amberlyn, dřevo.Typ vůně:Orientální - dřevitá
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.169Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Light Blue Men - Dolce a Gabbana
Pociť svou opravdovou sílu. Sve? ji výjimečně svěží, citrusově kořeněnou vůní, vůči ní nikdo nebude lhostejný. Naše kompozice je spojením rafinované svěžesti sicilské mandarinky a neobvyklého aromátu pikantních koření. Složení vůně: kůra grepu, mandarinka, rozmarýn, sečuánský pepř, pižmo, kadidlo a dubový mech. Typ vůně: Chyprová - ovocná
Vzorek dámského parfému FM Group č.173Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Hypnotic Poison - Christian Dior
Hypnotizující, lehce onymická směs hořkých mandlí, vanilky, pižma, mechu a dřeva Jacaranda. Tóny vůně: hořké mandle, vanilka, pižmo, mech a dřevo Jacaranda Typ vůně: orientální - kořeněné
Vzorek dámského parfému FM Group č.174Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Miracle - Lancome
Kouzelná vůně, která tě přenese do země magie. Vykouzlili jsme ji pro tebe z čerstvých lilií, frézie, magnólie a jasmínu. Tóny vůně: lilie, frézie, magnólie a jasmín Typ vůně: květinová - vodní
Vzorek dámského parfému FM Group č.177Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Mania - Giorgio Armani
Obtížně se osvobodíš od smyslné vůně šafránu, kadidla, vanilky, bergamotu, pomerančového květu, hřebíčku a pižma. Zblázníš se do ni! Tóny vůně: šafrán, kadidlo, vanilka, bergamot, pomerančový květ, hřebíček a pižmo Typ vůně: orientální - kořeněné
Vzorek dámského parfému FM Group č.180Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní ???
Diamanty jsou prý věčné. Stejně nadčasová je tato svůdná vůně, v níž najdeš sladké tóny malin, litchi, frézie, růže, pačuli a vanilky. Květinová - ovocná
Vzorek dámského parfému FM Group č.181Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní love love - Moschino

Tento parfém se prokazatelně liší svou vůní od originálu.

Diamanty jsou prý věčné. Bláznivé citrusy flirtují s hravým červeným rybízem a vodní lilií, a tvoří tak vůni, které neodoláš... Musíš to zkusit!Typ vůně: Květinová - ovocná
Vzorek dámského parfému FM Group č.183Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Black XS For Her - Paco Rabanne
Co je nejvhodnější k „malé černé”? Pouze sexy spojení aroma květu čemeřice, růžového pepře, jeřabiny, massoiového dřeva a vanilky. Typ vůně: Květinová - orientální
Vzorek dámského parfému FM Group č.185Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Hugo XX - Hugo Boss
Manifestuj své pohlaví! Označ svou ženskost radostnými tóny litchi, smyslným jasmínem a teplým aroma rýže basmati.Typ vůně: Dřevinová - květinová
Vzorek pánského parfému FM Group č.188Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Kenzo Tokyo - Kenzo
Chaos, spěch, tlačenice – to jsou Tvé živly. Nesnášíš klid, proto volíš jiskrnou a intenzivní vůni, která Tě dostane ostrým zázvorem, muškátovým oříškem, růžovým pepřem a dřevem guajaku. Tóny vůně: zázvor, muškátový oříšek, růžový pepř a dřevo guajaku Typ vůně: Dřevinová - ovocná
Vzorek pánského parfému FM Group č.189Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Fuel For Life - Diesel
Nabíráš rychlost, lehce zdoláváš překážky, hladce vcházíš do zatáček. Za svou sílu vděčíš energickému spojení grepu, maliny, levandule a heliotropu. Tóny vůně: grep, malina, levandule a heliotrop Typ vůně: Fougere - levandule
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.192Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Gucci By GUCCI - Gucci
Smyslná a nezvykle bohatá vůně, která je esencí ženskosti. Tvoří ji tóny květu Tiare, lilie, pomeranče a hrušky smíchané s vůní pačuli, pižma a kapkou medu. Vonné noty:květ Tiare, lilie, pomeranče a hrušky, pačuli, pižmo a med.Typ vůně: Chyprová - ovocná
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.195Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní The One for Men - Dolce & Gabbana
Představte si svěžest koriandru a bazalky, intenzitu kardamonu a zázvoru smíchanou s delikátním aroma pomerančového květu a špetky jemného tabáku. Tento parfém je jednoduše jedinečný a byl vytvořen zvláště pro tebe.
Vzorek pánského luxzsního parfému FM Group č.198Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GUCCI - Gucci pour Home
Značně extravagantní spojení tabáku, bergamotu, cypřiše, jasmínu a pačule
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.199Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní PACO RABANNE - 1 Milion
Bohatá a složitá kompozice, ve které najdeš mátu, mandarinku, skořici, kardamom, růži a tóny kůže
Vzorek dámské toaletní vody FM Group č.201Cena: 20Kč
Smyslná vanilka
Vonné noty: Vanilka
Vzorek dámské toaletní vody FM Group č.202Cena: 20Kč
Bláznivé ostružiny
Vonné noty: Ostružina
Vzorek pánského parfému FM Group č.207Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní AZZARO - Azzaro Twin Men
Vzácná dřevinová vůně zjemněná svěžestí pačule, mandarinky a jablka
Typ vůně: Dřevinová
Vzorek pánského parfému FM Group č.208Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GIVENCHY - Play
Ultramoderní vůně svádějící ostrým aroma růžového pepře a sladkou vůní mandarinky NEW
Typ vůně: Dřevinová
Vzorek pánského parfému FM Group č.210Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní HUGO BOSS - Hugo XY
Zotročující svěžest vůně mandarinky, bazalky, máty a listí hrušky
Typ vůně: Chypré
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.211Cena: 20Kč
Květy černého bezu
Ohromující sladké aroma květů černého bezu může dokázat, aby tvé srdce bilo rychleji.Toto aroma je pozvánka k radosti a zábavě. Je na tobě, koho pozveš.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.213Cena: 20Kč
Konvalinka
Skromné bílé zvonky konvalinek jsou známé svou výjimečnou vuní. Skryté mezi zelenými lístky čekají, dokud je někdo neobjeví a neocení.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.214Cena: 20Kč
Lotos
Květ lotosu je symbolem ženskosti. Přitahuje ženy, které znají tajemství nekonečného mládí. Tato kompozice vám umožní vyjádřit vaši odvahu.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.216Cena: 20Kč
Jasmín
Teplé a relaxační aroma jasmínu od věků doprovázelo milence na dálném východě. Zjistíte, že potřebujete jen pár kapek, abyste povzbudila své smysly.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.217Cena: 20Kč
Růže
Mezi vůní ružových plátku ukážete vaši nekonečnou lásku a péči. Pamatujte si, že parfém ruže umí vyjádrit více než tisíc slov.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.218Cena: 20Kč
Pomerančový květ
Delikátní pomerančové květy vysílají svou exotickou a křehkou vuni. Tato vůně zdůrazní vaši přirozenou krásu.
Vzorek pánského parfému FM Group č.219Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní HUGO BOSS - Boss in Motion White
afrán, skořice, bazalka, černý pepř a několik kapek pomeranče tvoří kompozici s vášnivým temperamentem.
Vzorek pánského parfému FM Group č.221Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní DAVID BECKHAM – Signature Story
Intenzivní, opojně mužná vůně orientálního kadidla, pryskyřic a vonných mastí se sladkou tečkou fialky.
Vzorek pánského parfému FM Group č.222Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní LANVIN - L'Homme Sport
Silná, smyslná a dynamická vůně šalvěje, levandule, dubového mechu, citronu a bergamotky.
Vzorek parfému FM Group č.223 - UNISEX pro muže i ženyCena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní DOLCE & GABBANA - La Lune 18
Půvabné spojení čistého výtažku z kořene kosatce, tuberózy, santalového dřeva a pižma s tóny bílé kůže.
Vzorek pánského parfému FM Group č.224Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní PACO RABANNE – Black XS
Třtinový cukr, vanilka, ambra, muškátový oříšek a jasmín tvoří velmi sladkou a velmi svůdnou kompozici.
Vzorek pánského parfému FM Group č.225Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní LACOSTE - Challenge
Rafinované aroma vytvořené na bázi ebenového a teakového dřeva s tóny lístků fialky, levandule, zázvoru a citrusů.
Vzorek pánského parfému FM Group č.226Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém HUGO BOSS - Boss Pure
Krystalický vánek se svěžími tóny citrusů, hyacintu, konvalinky a dřeva massoia.
Vzorek dámského parfému FM Group č.232Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Pleasures - Estee Lauder
S každým nadechnutím prožijete nejkrásnější vůně jemné lilie, pivoňky, čerstvých lístku fialky a ružového pepře. Je to nekonečné poťešení. Jste věčně krásná.
Vzorek dámského parfému FM Group č.234Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Pure White Linen - Estee Lauder
Tato čistá přirozená vůně vám dá pocítit absolutní volnosti. Vaše myšlenky vás zanesou zpět do kvetoucí rajské zahrady, kam větřík přináší aroma vaší oblíbené čajové růže, tulipánu a kosatce. Budete konečne sama sebou.
Vzorek dámského parfému FM Group č.235Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Stylessence - Jil Sander
Každý obdivuje váš styl a eleganci. 2eny se na vás dívají se závistí a obdivují, jak dokážete propojit jednoduchost a extravaganci. Neví, že vaše tajemství je skryto v kultivované vuni kardamonu, pomerančových listů a delikátních tónu fialky a frézie.
Vzorek dámského parfému FM Group č.237Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Christina Aguilera - Christina Aguilera
Nechte nás ukázat vám hudební charakter této kompozice. Zkuste poslouchat, jak zní svudné aroma černého rybízu, pivoňky a vanilky ....Poznáváte je? Je to melodie vaší sebejisté ženskosti.
Vzorek dámského parfému FM Group č.239Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní The Beat - Burberry
Tato vibrující intenzivní vůně vás překvapí neobvyklým spojením tónu kosatce, Ceylonského caje, cedru a lesních zvonků. Milujete jí. Umožní vám cítit se nabité energií. Mužete cítit její extrémní rytmus. Nezáleží na tom, co se deje, show musí pokračovat.
Vzorek dámského parfému FM Group č.251Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní RALPH LAUREN - Love Ralph Lauren
Hluboká a svůdná vůně růže, santalového dřeva, pačule a kořene irisu
Typ vůně: Dřevinová
Vzorek dámského parfému FM Group č.252Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní DIOR - Escale a Portofino
elegantní vůně kalábrijského bergamotu, pomerančů, jalovcových bobulí, cypřiše a mandlí
Typ vůně: Chypre
Vzorek dámského parfému FM Group č.253Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní ESCADA - Magnetism
Sladká a přitažlivá vůně santalového dřeva, pačule, vetiveru, ananasu, kokosu a jasmínu
Typ vůně: Dřevinová
Vzorek dámského parfému FM Group č.255Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní MAX MARA - Le Parfum
Fascinující spojení muškátového oříšku, mirabelky, palisandru, lípového dřeva, frézie a růže
Typ vůně: Dřevinová
Vzorek dámského parfému FM Group č.257Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní BURBERRY - Burberry London
Vybraná kompozice, která překvapuje originálním spojením vůně sedmikrásky, růže, jasmínu, pižma a pačule
Typ vůně: Orientální
Vzorek dámského parfému FM Group č.258Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GIORGIO ARMANI - Onde Mystere
Tajemná a svůdná vůně pižma, ambry, marocké růže a kadidla
Typ vůně: Orientální
Vzorek dámského parfému FM Group č.259Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní RALPH LAUREN - Notorious
Exotická vůně, v jejímž srdci pulsují tóny fialky, pižma, pačule, pivoňky, vanilky a karafiátů
Typ vůně: Orientální
Vzorek dámského parfému FM Group č.261Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní IEAU DE ISSEY - Issey Miyake
Mistrovská ikebana složená z květu lotosu, frézie, alpské fialky, pivoňky, hřebíčku a tuberózy
Typ vůně: Květinová
Vzorek dámského parfému FM Group č.263Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GABRIELA SABATINI - Gabriela Sabatini
Parfém-hit: aroma jasmínu, Tuberózy, konvalinky a pižma s dodatkem citrusové vůně a tropického dřeva
Typ vůně: Orientální
Vzorek dámského parfému FM Group č.264Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní TOMMY HILFIGER – Dreaminf for Women
Nezapomenutelná kompozice sladké broskve s omamnou vůné frézie, tuberozy, ibišku a santalového dřeva.
Vzorek dámského parfému FM Group č.265Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní ESCADA - Signature By Escada.
Romantická vůně, v jejímž srdci kvete růže a frézie, spojená s vůní pomeranče, citrónu, pačuli a pižma. 30 ml
Vzorek dámského parfému FM Group č.266Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GUERLAIN - Jardins de Bagatelle
Elegantní spojení svěží vůně bergamotky a neroli se smyslnou vůní květů magnólie a ylang-ylang
Vzorek dámského parfému FM Group č.267Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní CHRISTIAN AUDIGIER - Ed Hardy Love & Luck
Energetická směs bergamotky, červeného pomeranče, jasmínu, švestky a černého rybízu s omamnou vůní pižma, cedrového dřeva a pačuli.
Vzorek dámského parfému FM Group č.268Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní LOLITA LEMPICKA – Feur Defendue
Bohatá kompozice spojující vůni anýzu, lékořice a fialky s rafinovaným aroma pačuli, vetiveru, pryskyřice labdanum, ambry a bobu tonk.
Vzorek dámského parfému FM Group č.270Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní LOLITA LEMPICKA - Si Lolita
Elegance s troškou extravagance: hrachor vonný, bergamotka, růžový pepř, heliotrop, pryskyřice Elemi, bob tonka a pačuli
Vzorek dámského parfému FM Group č.271Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GABRIELA SABATINI - Ocean Sun
Aroma šťavnaté papáje, kiwi a granátového jablka ve spojení s koketní vůní konvalinky, ibišku, orchideje a ambry.
Vzorek dámského parfému FM Group č.272Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní PUMA - Flowing Woman
Esence mládí a energie, která se inspirovala šťavnatou mandarinkou a malinou a také frézii, fialkou, kosatcem a santalových dřevem.
Vzorek dámského parfému FM Group č.273Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GUERLAIN – L’Instant
Zralá, smyslná vůně magnólie, ylangylang, kosatce a cedrového dřeva.
Vzorek dámského parfému FM Group č.275Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní SEAN JOHN - Unforgivable
Okouzlující spojení jasmínu, konvalinky, frézie a bramboříku s bergamotkou, okurkou a jantarem.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.281Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Moon Sparkle-Escada
Brzy zjistíte, že tento okouzlující parfém kvetinových a ovocných tónu je výjimecný. Nejkrásnejší ruže, nejsladší boruvky a jahody a štavnatá jablka vás díky svému aroma rozzárí.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.283Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Can Can - Paris Hilton
Pociťte atmosféru nejsmyslnějšiho města svéta! Projděte se tmavými uličkami Montmartru, abyste koneěne objevily zářivou scenérii Moulin Rouge. Tančete kankán obklopeny vuní nektarinky, pomerančového květu, ostružiny a pižma.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.284Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní Delicious Night - DKNY
Všechno kolem vás intenzivně pulzuje. Je to horečka nočního města. Paleta barev. Exploze vuní. Nemužete se ztratit davu. Musíte ucítit něco, co vám pomůže cítit se jinak. Bude to typické aroma zázvoru, grapefruitu, orchideje, vetivéru a kosatce.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.286Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní DIOR - Midnight Poison
Aroma růže, pačule, ambry, bergamotu a pomeranče zdůrazňující smyslnou zralost
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.287Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní BULGARI - Jasmin Noir
Svůdná vůně tonka bobů, čínské lékořice, ambry, mandloně a jasmínu
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.288Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní ESCADA - Incredible Me
Výrazné a odvážné spojení vůně tiramisu, vanilky, pivoňky, magnólie a zimolezu
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.289Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní LANCOME - Magnifique
Úžasná etuda, v níž náleží hlavní role santalovému dřevu, růži, jasmínu a šafránu
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.290Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní ESTEE LAUDER - Sensuous
Svůdná síla dřevinových tónů tlumená vůní lilie, magnólie, jasmínu a medu
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.291Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní EMPORIO ARMANI - Diamonds Intense
Čarovná bezstarostná vůně svěžích malin, růže, vanilky a pačule
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.292Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní ESCADA - Ocean Lounge
Příjemně osvěžující směs vůní litchi, švestky, mimózy, fialky, jasmínu a teakového dřeva
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.293Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní CACHAREL - Amor Amor Tentation
Vedoucí k pokušení – teplá vůně vanilky, břečťanu, mandarinky, jasmínu a cedru
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.294Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém YVES SAINT LAURENT - Elle
Sofistikované spojení aroma růžového pepře, frézie, růže, pačuli a cedru s pivoňkou, liči a ambrou.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.296Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém VERSACE - Versence
Klasická elegance, nalezena ve vznešeném složení lilie, jasmínu, kardamonu a zelené mandarinky, zdůrazňuje čerstvost hrušky, olivy a cedrového dževa.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.297Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém HUGO BOSS - Boss Orange Woman
Odvážné kombinace tradice a moderny: koláž vůně bílých růží, peonii, pačuli, pomerančového květu a vůně sladkého jablka, santalového dřeva a vanilky
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.298Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém GUCCI - Flora
Výbuch energie obklopené jemnou vůní růží, osmanthusu, peonii, santalového dřeva a pačuli.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.300Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní DIOR - Dior Homme Sport
Lehké dynamické složení spojující grepové, citronové a bergamotové tóny s levandulí a cedrem
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.301Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém DIESEL - Only The Brave
Rozhodná vůně cedrového dřeva, koriandru, jantaru a pryskyřice umocněná energetickým tónem citronu a mandarinky.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.302Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém SERGE LUTENS - Ambre Sultan
Jednoduchá a velmi mužná vune založená na kvetinovém aroma, pomerancové slupce, orientálním korení a ambre.
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.303Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní NAOMI CAMBELL- Cat Deluxe at Night
Vune, která láká tóny cerného rybízu a hrušky spolu s vuní pivonky, kvetu bavlny a drevitými tóny.
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.304Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní HUGO BOSS – BOSS Woman
Stylové spojení vune mucenky, frézie, kosatce a ylang-ylang s vuní mandarinky, kumkvátu a orientálních tónu santalového dreva.
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.305Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní NINA RICCI- Ricci Ricci
Okouzlující vune jemne snoubící tóny bergamotky, rebarbory, ruže, paculi a tuberózy.
Vzorek luxusního dámského parfému FM Group č.306Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní NINA RICCI – Fills
Elegantní spojení lákavé vune hrušky, jasmínu, paculi a sturace japonského s pikantním korením: zázvorem a šafránem.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.308Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní CACHAREL– Scarlett
Jemné, okouzlující aroma jasmínu, medu, pomerancových kvetu a cajových lístku.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.309Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní CHRISTIAN DIOR – Escale a Pondichery
Exotické spojení extraktu z cerného caje, jasmínu, kardamonu a santalového dreva.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.310Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GUERLAIN– Idylle
Jemná vune bulharské ruže, konvalinky, frézie, šeríku a paculi ve spojení se smyslným bílým pižmem.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.311Cena: 20Kč
Nezaměňujte s vůní GIVENCHY - Amarige Mariage
Klasické spojení vune magnólie, jasmínu a skorice s horkým pomerancem a santalovým drevem.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.312Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém ESCADA - Desire Me
Pivonka, horká cokoláda, káva, vanilka a zelené a citrusové tóny – podmanivý efekt.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.313Cena: 20Kč
si kupte raději než parfém Lady Milion - Paco Rabanne
Podmanivé spojení tónů citrónů, sladké maliny a medu s opojnou vůní pomerančových květů, jasmínu a s bylinnou vůní pačule.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.317Cena: 20Kč
konkurence k Gucci - Guilty Gucci
Svůdná vůně šťavnaté broskve v kombinaci s vůní šeříku, růžového pepře, pačule a ambry.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.318Cena: 20Kč
konkurence k Giorgio Armani - Acgua di Gioia
Lehká kompozice složená z energické máty, opojné pivoňky, jasmínu, cedru a pryskyřice labdanum.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.319Cena: 20Kč
konkurence k Thierry Mugler - Womanity
Aromatické fíky, citrusy, kaviár, fíkovníkové dřevo, pižmo a ambra dávají odvážnou a nejednoznačnou vůni.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.320Cena: 20Kč
konkurence k Yves Saint Laurent - Parisienne
Romantické spojení růže z Damašku, fi alky a šťavnaté ostružiny se santalovým dřevem a pačulí.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.321Cena: 20Kč
konkurence k Lancome - Tresor In Love
Ovocný koktejl z hrušky, broskve a nektarinky podtržený omamnou vůní jasmínu, růže a pižma
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.322Cena: 20Kč
konkurence k Chanel - Chance Eau Tendre
Příjemná směs šťavnatého grapefruitu, smyslných tónů jasmínu a hyacintu spolu s hřejivou vůní cedru a bílého pižma.
Vzorek dámského luxusního parfému FM Group č.323Cena: 20Kč
konkurence k Masaki Matsushima - Masaki Masaki
Sladký a výrazně ženský parfém, jehož vůně je spojením esencí růže, magnólie, melounu, jablka a cedru.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.324Cena: 20Kč
konkurence k Masaki Matsushima – M;0°C
Rozkošné spojení svěžích citrusových a dřevitých tónů s aromatickým jablkem, kapkou tequily a pižmem.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.325Cena: 20Kč
konkurence k FORCE - Biotherm Homme
Svěžest a energie vůně neroli spojená s opojným aroma kardamomu, pačule, cedru, vetiveru a absintu.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.326Cena: 20Kč
konkurence k Hugo Boss - Boss Bottled Night
Svůdný mix vůní březového listí, africké fi alky, kardamomu a smyslného pižma.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.327Cena: 20Kč
konkurence k Chanel - Bleu de Chanel
Nespoutané aroma grapefruitu, vetiveru, pačule a pryskyřice labdanum doplněné dřevitými akordy a růžovým pepřem.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.328Cena: 20Kč
konkurence k Dolce & Gabbana - The One Gentleman
Elegance i něha v unikátní kombinaci vůní kardamomu, fenyklu, levandule, pačule a vanilky.
Vzorek pánského luxusního parfému FM Group č.329Cena: 20Kč
konkurence k Hugo Boss - Soul
Smyslné i moderní zároveň – takové je aroma bergamotu a levandule ve spojení s vetiverem, anýzem a černým pepřem.Námi nabízené levné parfémy FM Group přiblížují zákazníkovi pouze tóny produktů. Parfémy FM Group a další kosmetika jsou originálním výrobkem společnosti FM Group World. Nezaměňujte je s parfémy a další kosmetikou od jiných výrobců!
Chcete doživotní slevu 30% na parfémy FM Group?


- Už za 350 Kč získáte doživotní slevu 30% na levné parfémy FM Group, koženou mini parfumérii s 20ti vzorky parfémů. Více informací zde. Získáte i možnost s minimální časovou náročností si přivydělat!

- Případně si nakupte 5 libovolných výrobků FM Group a rovněž získejte slevu 30%. Více informací na této stránce.


Nová drogérie od FM Group pro domácnost - For home

Najdete jí zde. Nebo se můžete podívat na katalog v elektronické formě.


NOVINKA --- Péče o vlasy --- NOVINKA

Najdete ji v sekci péče o vlasy.

NOVINKA --- Dekorativní kosmetika FM Group --- NOVINKA

Nakoupit jí můžete v sekci dekorativní kosmetika FM Group.Hledáte originální dárek?


Kterým nejen že obdarovaného potěšíte, ale i získá hodnotnou a praktickou věc? Pokud ano, možná už jste ho našli.

Navíc jeho koupí získá obdarovaný jako bonus doživotní slevu 30% na všechny produkty FM Group. Bude moci nakupovat kvalitní a levné parfémy a osobně zkoušet desítky vůní z pohodlí domova, aniž by se musel stresovat v parfumérii. Více informací zde a na úvodní stránce.

Záruka vrácení peněz


Pokud se výše uvedený dárek nebude obdarovanému líbit, můžete nám ho bez udání důvodu vrátit a my vám vrátíme 100% nákupní ceny. Může být i rozbalený, jen nesmí být poškozený.


Kam můžete pokračovat